"Kdyby    bylo   možno    zkřížit    člověka    s kočkou, pak by byl mnohem dokonalejší. Jen kočka by si značně pohoršila." (Mark Twain)

Výstavy


IC Radost Sibaris, RU *22.12.2009

DatumMístoVýstava (třída)PosuzovatelOcenění
05.05.2013BrnoFIFE - MVK
(tř. 5)
Fabio BrambillaCAGCIB
   
 
 Interchampion
22.05.2011Wr. Neustadt (A)FIFE - MVK
(tř. 7)
Laskowska-Malaga GrazynaCACIB
07.05.2011BrnoFIFE - MVK
(tř. 7)
Martin Šanda (CZ)CACIB
19.03.2011Uherské HradištěFIFE - MVK
(tř. 7)
Yan Roca-Folch (FR)CACIB, NOM BIS
12.03.2011Bratislava (SK)FIFE - MVK
(tř. 7)
Luigi Comorio (IT)EX 2
   
 
 Champion
20.11.2010Wien (A)FIFE - MVK
(tř. 9)
Květa Mahelková (CZ)CAC
14.11.2010PardubiceFIFE - MVK
(tř. 9)
Marek Chadaj (PL)CAC
13.11.2010PardubiceFIFE - MVK
(tř. 9)
Mária Rechovicz (PL)CAC, nom. BIS
28.08.2010Ebreichsdorf (A)FIFE - MVK
(tř. 11)
Eric Reijers (CZ)V 1
07.08.2010BratislavaFIFE - MVK
(tř. 11)
Eric Reijers (CZ)V 1, nom. BIS
26.06.2010ValticeFIFE - MVK
(tř. 11)
Eric Reijers (CZ)V 1


IC Zaimka Fleshka, UA *17.6.2010

DatumMístoVýstava (třída)PosuzovatelOcenění
24.03.2013Uherské HradištěFIFE - MVK
(tř. 5)
Soňa IvánkováCAGCIB
23.03.2013Uherské HradištěFIFE - MVK
(tř. 5)
Květa MahelkováCAGCIB
16.03.2013Bratislava (SK)FIFE - MVK
(tř. 5)
Stephe BruinCAGCIB
09.03.2013PrahaFIFE - MVK
(tř. 5)
Darina TarabiniCAGCIB,NOM
10.11.2012Wien (A)FIFE - MVK
(tř. 5)
Lily AnciauCAGCIB
   
 
 Interchampion
16.06.2012Bratislava (SK)FIFE - MVK
(tř. 7)
Soňa IvánkováCACIB
06.05.2012BrnoFIFE - MVK
(tř. 7)
Karl PreissCACIB
26.06.2011BrnoFIFE - MVK
(tř. 7)
Malaga Grazyna (PL)CACIB
   
 
 Champion
25.06.2011BrnoFIFE - MVK
(tř. 9)
Ralf Voeringer (CH)CAC
22.05.2011Wr. Neustadt (A)FIFE - MVK
(tř. 9)
Kriz Helga (A)CAC
08.05.2011BrnoFIFE - MVK
(tř. 9)
Martin Šanda (CZ)CAC, NOM, BIS
19.03.2011Uherské HradištěFIFE - MVK
(tř. 11)
Martin Kabina (CZ)EX 1, NOM BIS
12.03.2011Bratislava (SK)FIFE - MVK
(tř. 11)
Soňa Ivánková (SK)EX 1
13.01.2011Kiev (UA)FIFE - MVK
(tř. 12)
A. Kurkowski (PL)EX 1, NOM, BOB I


SC Dumas Neva Brilliance, CZ *20.03.2012

DatumMístoVýstava (třída)PosuzovatelOcenění
31.08.2014Žilina, SK, PLFIFE - MVK
(tř. 1)
Sebastian PruchniakHP,BIS, BOB 2
30.08.2014Žilina, SK, PLFIFE - MVK
(tř. 1)
Yan Roca FolchHP,BIS, BOB 2
10.08.2014BoskoviceFIFE - MVK
(tř. 1)
Preiss KarlHP,BIV
9.08.2014BoskoviceFIFE - MVK
(tř. 1)
Khaled YousefHP,NOM, BIV
   
 
 SC
19.07.2014Gliwice, PLFIFE - MVK
(tř. 3)
Henry HornellCACS,BIS, BOB 2
29.06.2014BrnoFIFE - MVK
(tř. 3)
Ludmila KhaledCACS,BIS, BOB 3
28.06.2014BrnoFIFE - MVK
(tř. 3)
Marie ŘíhováCACS,BIV, BIS, BOB 2
05.01.2014OstravaFIFE - MVK
(tř. 3)
Mario OttinoCACS,NOM
04.01.2014OstravaFIFE - MVK
(tř. 3)
Arina KozyrCACS
20.10.2013Banská Bystrica(SK)FIFE - MVK
(tř. 3)
Marie WesterlundCACS
19.10.2013Banská Bystrica(SK)FIFE - MVK
(tř. 3)
Lone LundCACS
21.09.2013Viničné (SK)FIFE - MVK
(tř. 3)
Eric ReijersCACS,BIV, NOM
01.09.2013Žilina (SK)FIFE - MVK
(tř. 3)
Cristiano F. SandonCACS,BIS, BOB 3
31.08.2013Žilina (SK)FIFE - MVK
(tř. 3)
Vladimir IsakovCACS,BIS, BOB 1
11.08.2013BoskoviceFIFE - MVK
(tř. 3)
Marie ŘíhováCACS,BIV, BIS, BOB 2
   
 
 GIC
10.08.2013BoskoviceFIFE - MVK
(tř. 5)
Svetlana StoliarovaCAGCIB,BIV, BIS, BOB 1
04.08.2013Bratislava (SK)FIFE - MVK
(tř. 5)
Eric ReijersCAGCIB,NOM
21.07.2013Cieszyn (PL)FIFE - MVK
(tř. 5)
Daria LukasikCAGCIB,NOM BIS, BOS
20.07.2013Cieszyn (PL)FIFE - MVK
(tř. 5)
Olga KomisarovaCAGCIB
05.05.2013BrnoFIFE - MVK
(tř. 5)
Fabio BrambillaCAGCIB,NOM
04.05.2013BrnoFIFE - MVK
(tř. 5)
Karl PreissCAGCIB,NOM
   
 
 Interchampion
16.3.2013BratislavaFIFE - MVK
(tř. 7)
Soňa IvánkováCACIB,BIV, NOM
9.3.2013PrahaFIFE - MVK
(tř. 7)
Sebastian PruchniakCACIB
17.2.2013PrahaFIFE - MVK
(tř. 7)
Sirpa LindelofCACIB
   
 
 Champion
16.2.2013PrahaFIFE - MVK
(tř. 9)
Beverly ElianCAC
3.2.2013Viničné (SK)FIFE - MVK
(tř. 9)
Soňa IvánkováCAC
2.2.2013Viničné (SK)FIFE - MVK
(tř. 9)
Fabio Grazyna Laskowska - MalagaCAC,NOM
1.12.2012OlomoucFIFE - MVK
(tř. 11)
Fabio BrambillaEX 1, BIV, NOM


IC Eira Neva Brilliance, CZ, *18.04.2015

DatumMístoVýstava (třída)PosuzovatelOcenění
   
 
 Interchampion
14.06.2015Viničné (SK)FIFE - MVK
(tř. 7)
Soňa Ivánková (SK)CACIB
13.06.2015Viničné (SK)FIFE - MVK
(tř. 7)
Květa Mahelková (CZ)CACIB
12.04.2015BrnoFIFE - MVK
(tř. 9)
Louis Coste (IT)CACIB
   
 
 Champion
11.04.2015BrnoFIFE - MVK
(tř. 9)
Gianfranco Matovani (IT)CAC
29.03.2015Nový SvětlovFIFE - MVK
(tř. 9)
Eric Reijers (CZ)CAC
28.03.2015Nový SvětlovFIFE - MVK
(tř. 9)
Charles Spijker (NL)CAC, NOM
07.12.2014OlomoucFIFE - MVK
(tř. 11)
Mario Ottino (IT)EX 1
06.12.2014OlomoucFIFE - MVK
(tř. 11)
Dominika Halicka (SK)EX 1
23.11.2014Nitra (SK)FIFE - MVK
(tř. 11)
Dominika Halicka (SK)EX 1,Special show - best of kittens
22.11.2014Nitra (SK)FIFE - MVK
(tř. 11)
Charles Spijker (NL)EX 1, NOM
09.11.2014ZdiceFIFE - MVK
(tř. 12)
Marek Chadaj (CZ)EX 1
31.06.2014Žilina (SK)FIFE - MVK
(tř. 12)
Yan Roca Folch (IT)EX 1
30.06.2014Žilina (SK)FIFE - MVK
(tř. 12)
Luigi Comorio (IT)EX 1, NOM

Ezhevika Fleur de l´Amour, *01.01.2009

DatumMístoVýstava (třída)PosuzovatelOcenění
08.05.2011BrnoFIFE - MVK
(tř. 9)
Martin Kabina (CZ)CAC
01.11.2009WienFIFE - MVK
(tř. 9)
Lee Selassa (NL)CAC
01.08.2009Bratislava (SK)FIFE - MVK
(tř. 11)
Alessandro Di Chio (IT)V 1
27.06.2009BrnoFIFE - MVK
(tř. 12)
Bohumír MahelkaV 1,
NOM
06.06.2009Parndorf (A)WCF
(tř. 12)
Dieter Meister (SRN),
Erika Laszlo (HU)
V 1, nominace BIS,
3. místo - WCF Ring

GIC Norita Ramiadis, *15.08.2009

DatumMístoVýstava (třída)PosuzovatelOcenění
01.12.2013OlomoucFIFE - MVK
(tř. 10)
Elisabeth Steinhauser
CAP
30.11.2013OlomoucFIFE - MVK
(tř. 10)
Robert Lubrano
CAP, NOM
20.05.2012PrahaFIFE - MVK
(tř. 3)
Helen Reiter
CACS
05.05.2012BrnoFIFE - MVK
(tř. 3)
Dorte Kaae
CACS, BIV
   
 
 GIC
26.06.2011BrnoFIFE - MVK
(tř. 5)
Lubrano Roberto
(IT)
CAGCIB
25.06.2011BrnoFIFE - MVK
(tř 5)
Ivánková (SK),
Malaga
(PL)
CAGCIB
22.05.2011Wr. Neustadt (A)FIFE - MVK
(tř. 5)
Kriz Helga (A)CAGCIB
07.05.2011BrnoFIFE - MVK
(tř. 5)
Martin Šanda (CZ)CAGCIB
19.03.2011Uherské HradištěFIFE - MVK
(tř. 5)
Soňa Ivánková (SK)CAGCIB
12.03.2011Bratislava (SK)FIFE - MVK
(tř. 5)
Donatella Mastrangelo (SK)CAGCIB
   
 
 IC
16.10.2010PrahaFIFE - MVK
(tř. 7)
Maria Rechowicz (CZ)CACIB
25.09.2010Tulln (A)FIFE - MVK
(tř. 7)
Albert Kurkowski (PL)CACIB
18.09.2010Bratislava (SK)FIFE - MVK
(tř. 7)
Elisabeth Steinhauser (A)CACIB
   
 
 CH
28.08.2010Ebreichsdorf (A)FIFE - MVK
(tř. 9)
Alexej Shchukin (NL)CAC
07.08.2010BratislavaFIFE - MVK
(tř. 9)
Erick Reijers (CZ)CAC
26.06.2010ValticeFIFE - MVK
(tř. 9)
Kristiina Rautio (FI)CAC
09.01.2010BratislavaFIFE - MVK
(tř. 12)
Soňa Ivánková (SK)EX 1
12.12.2009PrahaFIFE - MVK
(tř. 12)
Irina Sadovníkova (RU)EX 1

Batinka Neva Brilliance, *25. 1. 2011

DatumMístoVýstava (třída)PosuzovatelOcenění
   
 
 CH
21.09.2013Viničné (SK)FIFE - MVK
(tř. 9)
Elisabeth SteinhauserCAC
22.09.2012Viničné (SK)FIFE - MVK
(tř. 9)
Elisabeth SteinhauserCAC
11.08.2012BoskoviceFIFE - MVK
(tř. 9)
Malaga GrazynaCAC
13.08.2011BoskoviceFIFE - NVK
(tř. 11)
Martin Kabina (CZ)EX 2


IC Cukrik Neva Brilliance, *6. 11. 2011

DatumMístoVýstava (třída)PosuzovatelOcenění
   
 
 Interchampion
23.3.2013Uherské HradištěFIFE - MVK
(tř. 7)
Květa MahelkováCACIB
16.3.2013BratislavaFIFE - MVK
(tř. 7)
Satu HamalainenCACIB,NOM
9.3.2013PrahaFIFE - MVK
(tř. 7)
Rižnar-Rešetič VesnaCACIB
   
 
 Champion
1.12.2012OlomoucFIFE - MVK
(tř. 9)
Erick ReijersEX 1, CAC NOM
10.11.2012Wien (A)FIFE - MVK
(tř. 9)
Lily AnciauCAC
22.09.2012Viničné (SK)FIFE - MVK
(tř. 9)
Elisabeth SteinhauserCAC
11.08.2012BoskoviceFIFE - MVK
(tř. 11)
Roca Folch YanEX 1,
NOM
05.05.2012BrnoFIFE - MVK
(tř. 12)
Dorte KaaeEX 1
11.02.2012Hollabrunn (A)FIFE - MVK
(tř. 12)
Martin Kabina (CZ)EX 1


6